Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Agnieszka Trypucka

Oferta nrKPX-LS-553
Rodzajsprzedaż
LokalizacjaOstróda
Rodzaj budynkukamienica
Pow. całkowita [m2]43.07 m²
Piętropiwnica
Ilość pięter w budynku2
Cena90000.00 PLN
Cena/m22089.62
Statusaktualna
Imię i nazwiskoBiuro Nieruchomości "KOMPLEX"
Telefon515-293-453;
E-mailnieruchomosci.komplex@gmail.com
Plac zabawnie
Alarmnie
Windanie
Drzwi antywłamaniowenie
Ilość kondygnacji2
Biuro Nieruchomości KOMPLEX przedstawia ofertę lokalu położonego w Ostródzie w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości  obiekty o funkcji administracyjnej i  społecznej jak Urząd Miasta, Urząd Skarbowy , Amfiteatr bulwar jeziora Drwęckiego. 

Idealny pod działalność typu biuro rachunkowe, ubezpieczenia jak również inne. Nieruchomość o powierzchni 43,07 m2, składający się z dwóch pomieszczeń, oraz łazienki z wc i kabiną prysznicową. Instalacje częściowo wymienione, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi. Lokal położony w suterenie. Z tyłu budynku przynależny parking. Możliwość zmiany funkcji na cele mieszkaniowe. Ogrzewanie własne -  elektryczne - istnieje mołżiwośc podłączenia ogrzewania gazowego . Ciepła woda - przepływowy ogrzewacz wody. Lokal suchy, ciepły. Duże możliwości aranżacyjne. Miejsce na reklamę zewnętrzną.
 
Cena podlega negocjacjom
 
Zapraszamy do oglądania.  Na zakup nieruchomości pomagamy uzyskać kredyt. 
 
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Biuro nieruchomości "KOMPLEX" . . Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Biuro Nieruchomości "KOMPLEX"  w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz ma charakter informacyjny Ze względu na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność
 


 
Opłaty w czynszuCzęści wspólne, fundusz remontowy, administracja
Opłaty wg licznikówprąd, woda
Stan lokaludo adaptacji
Oknanowe PCV
Instalacjeczęściowo wymienione
Powierzchnia działki [m2]0.00
Rodzaj lokalujednopoziomowy
Przeznaczenie lokaluArray

Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Agnieszka Trypucka